Prejsť na obsah

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odoslaním formulára dávate v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len “zákon”) mojej osobe

Vladimír Schmidt

(ako prevádzkovateľovi) súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v tomto formulári (meno, priezvisko, emailová adresa a telefón) pre účely, aby som Vás mohol kontaktovať ohľadom MBSR kurzu, alebo Vám mohol odpovedať na Váš dotaz (príhlášku na kurz) a prípadne ponúknuť vhodnú službu: kurz MBSR, konzultáciu, iný mindfulness program, novinky zo sveta mindfulness.

Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne na e-mailovej adrese:

info@mbsr.sk

,príp. vyplnením vyššie uvedeného formulára, kde odvolanie súhlasu uvediete v kolonke “Vaša správa”. Nakoľko sa považujete v zmysle zákona za dotknutú osobu, máte práva uvedené v § 19 a nasl. zákona (t.j. požadovať prístup k Vašim osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 zákona).

Vaše osobné údaje nebudem odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebudem ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a budem ich uchovávať maximálne po dobu jedného roka po ukončení kurzu na ktorý ste sa prihlásili. V prípade, že sa prihlásite na newsletter (odber noviniek) budem vaše údaje uchovávať až do doby vášho odhlásenia z odberu newsletra. Vyššie uvedené osobné údaje nemusíte vyplniť, ale bez nich Vám nebudem môcť odpovedať na Vaše dotazy. Moja osoba nezodpovedá za správnosť údajov uvedených v tomto formulári.

Vladimir Schmidt

Buďte v obraze

Zaujímajú vás novinky zo sveta mindfulness, prípadne chcete byť informovaný o plánovaných aktivitách? Prihláste sa k odberu noviniek.