Prejsť na obsah

Kontakt

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o programe MBSR, potrebujete pomoc s prihlásením sa na kurz alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať. Rád vám pomôžem s akoukoľvek požiadavkou alebo otázkou, ktorú môžete mať. V prípade, že máte záujem o novinky zo sveta mindfulness, prihláste sa na newsletter.

info@mbsr.sk
  • Pre účastníkov

    Mojím cieľom je podporovať vašu cestu k lepšiemu zdraviu a pohode. Ak máte otázky pred kurzom, ale aj po ňom, prosím kontaktujte ma. Kurzy pre verejnosť sa konajú spravidla na jar a na jeseň. Ak máte záujem aj o pravidelné stretnutia, retreaty, prípadne novinky o mindfulness, ostaňte v kontakte cez odber newslettera.

  • Pre firmy

    Pre organizácie a firmy, ktoré majú záujem o program MBSR, workshopové služby alebo chcú zorganizovať špeciálne mindfulness kurzy pre svojich zamestnancov, ponúkam prispôsobené riešenia na podporu vašich potrieb v oblasti zdravia a pohody na pracovisku. Vaše potreby, cena, čas a podmienky sa dohadujú individuálne na osobnom stretnutí.

    V prípade, že sa jedná o mimovládnu organizáciu, alebo školu je možné poskytnúť zľavu

Vladimir Schmidt

Buďte v obraze

Zaujímajú vás novinky zo sveta mindfulness, prípadne chcete byť informovaný o plánovaných aktivitách? Prihláste sa k odberu noviniek.